WIWA

Zastosowania

Renowacja budynków

 

 

W przypadku renowacji budynków i mieszkań każde zlecenie stanowi nowe wyzwanie. Dlatego oferujemy obszerny asortyment urządzeń, dzięki któremu można łatwo zrealizować specyficzne dla danego klienta specjalne i kompleksowe wymagania. Nasze urządzenia WIWA 1K i 2K z serii INJECT znajdują zastosowanie szczególnie przy uszczelnianiu powierzchni elementów budowlanych mających kontakt z gruntem poprzez iniekcje żelów akrylowych.

Przy ścisłej współpracy ze specjalnymi zakładami z branży renowacji budynków realizowaliśmy już wiele ciekawych projektów. Do renowacji dachów płaskich i przemysłowych w USA z sukcesami stosowany jest np. WIWA POWERPACK XXL 2K. Materiał wymagany do powlekania (Garna-Flex) ma stosunek mieszania 8:1 i zbudowany jest na bazie poliuretanu. W przypadku dużego zlecenia dotyczącego renowacji mostu w Kanadzie udało nam się przekonać firmę prowadzącą prace do WIWA DUO MIX 230. Przy pomocy tego urządzenia WIWA zaaplikowany został specjalny materiał dwuskładnikowy do ochrony powierzchni kotew mostowych.

Jeżeli mają Państwo pytania odnośnie zastosowania naszych przyrządów i urządzeń, chętnie na nie odpowiemy poprzez e-mail lub podczas osobistej rozmowy.

Prosimy o zapytanie!